Skonsumowane zaproszenie do restauracji 3 Kolory w Poznaniu :)

Ostatnio konkursy mi sprzyjają :). Pamiętacie wygrane bilety do teatru? Muszę pochwalić się jescze jedną wygraną - tym razem w walentynkowym konkursie organizowanym na portalu Kulinarny Poznań. Wygrałam tam bon do restauracji 3 Kolory w Poznaniu. Niedawno go zrealizowałam i chciałabym Wam pokazać to niezwykłe miejsce. :) Zapraszam na fotorelację.
Restauracja jest położona tuż przy jeziorze Malta. Wnętrze pokażę za chwilę, najpiew dania... smaczne dania...Zamówiliśmy: 
Rarytas 3 kolory - polędwiczki wieprzowe obtoczone w bekonie, smażone na grillu, polane z sosem majerankowym, szpinakiem i zapiekanymi ziemniaczkami.

oraz Kurczaka ze szparagami i camembertem z sosem winnym podanym na puree ziemniaczano-czosnkowym z glazurowaną marchewką.

Oba dania rewelacyjne, pyszne, idealne!!! Szczerze polecam :).


Wnętrze restauracji ma bardzo przyjazny klimat. Jest tam m.in. kącik dla dzieci.Na realizację nagrody na szczęście wybrałam jeszcze śnieżny dzień ;), dzięki czemu nie było problemu ze stolikiem. Poznałam miłą manager Panią Natalię, która poinformawała, że podczas ciepłych dni w restauracji nie ma wolnych miejsc, pomimo otwartych wówczas ogródków na zewnątrz. 

Wystrój restauracji stanowi wiele stylowych dekoracji: 


  Ponadto już wejście do restauracji zaprasza pięknymi ozdobami.Była to bardzo miła nagroda :)
Jestem ciekawa, czy wy często chodzicie do restauracji?


3 komentarze:

  1. woooow restauracja robi wrazenie ;)!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jadam chyba częściej w restauracjach niż w domu. Powodem jest moja praca - ciągle w trasie. Dlatego zaczęłam prowadzić drugiego bloga: http://mniammniamblog.blogspot.com :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale mi smaka narobiłaś :) Zazdroszczę wygranej - ale najważniejsze,że dobrze się bawiliście :)

    OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger