Jaki prezent wybrać na dzień dziecka? Polecam zabawki od Dechnik design

Już niebawem dzień dziecka :). Dla jednych to radość, dla innych dylemat co sprezentować najmłodszym? Przyznam, że nie przepadam za zabawkami plastikowymi... Na szczęście na rynku można znaleźć też zabawki drewniane :) np. takie, jak z firmy Dechnik design. Przyznam, że od razu wpadły mi w oko, a pan Jakub zaproponował możliwość przetestowanie zabawek przez dzieci. Zobaczcie!


Z tego względu, dzieci które zostały nimi obdarowane, dzień dziecka miały już teraz :). Zabawki są ręcznie robione i ręcznie malowane. Jak wskazuje producent "są w całości z drewna, najczęściej sosnowego, malowane wodorozcieńczalnymi emaliami akrylowymi, które spełniają normę  PN-EN 71-3:1998 Bezpieczeństwo Zabawek". 

Do zabawek zostały dołączone zasady bezpieczeństwa i użytkowania. 
Ponadto Pan Jakub stawia na ekologię, co można zauważyć również w sposobie pakowania zabawek w kartonowe opakowania.Paczka zawierała różne zwierzątka i pojazdy:

Ciuchcia "Piękna Helenka" (nawiązanie do słynnego wolsztyńskiego parowozu)Autko '"Garbuś"Konika "Jadzia"Żyrafa "Kaśka"Zebra "Marta" oraz słońW ofercie jest również m.in. zajączek, wielbłąd i hipopotam. Wszystkie zakawki mają kółka i sznurki umożliwiające ich połączenie.


A jak sprawdzają się w zabawie? Zobaczcie w akcji moich testerów: Blankę i Tymona.Blanka najbardziej polubiła konika i żyrafę :). Tymon natomiast bawił się ciuchcią ciągnącą słonia i zebrę, sprawdzając zarazem czy sznurek mieści się w okienku lokomotywy ;).Jak widać, udało się :) W zabawie zostało sprawdzone każde podłoże - nie tylko beton, ale i trawa.

Muszę przyznać, że zabawki są starannie wykończone - gładko wyszlifowane i dokładnie pomalowane. Są odporne na wstrząsy i rzucanie (wiadomo dzieci sprawdzą wszystko) - kółka nie odpadają, farba nie odpryskuje.

Ceny zabawek zaczynają się od 20zł i można dobrać indywidualną kolorystykę. Dokładna oferta dostępna jest na stronie internetowej Dechnik design.

Blanka i Tymon są bardzo zadowoleni z drewnianych zabawek, przede wszystkim dlatego, że są inne niż pozostałe plastikowe. Dzięki nim Tymon nauczył się nawet mówić nowe słowo "kółko" :)


A Wy, mieliście w dzieciństwie drewniane zabawki?


3 komentarze:

 1. Wyglądają bardzo fajnie! Lubimy takie zabawki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drewniane zabawki są najlepsze! Te wyglądają zachęcająco. Ja upatrzyłam teraz taki wózeczek dla lalek - plastikowe to przy tym kicz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie tu :)
  follow?
  fashionlikealife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger