Jak sprawdził się u nas kocyk od Sensillo?

W chłodne letnie wieczory i cieplejszy początek jesieni, testowaliśmy z Ignasiem kocyk od Sensillo. A konkretnie bąbelkowy pluszowo-welurowy kocyk z aplikacją Hey! Hello! Jak się u nas sprawdził?Kocyk bąbekowy to na pierwszy rzut oka trochę imitacja słynnego materiału minky, z którego szyłam niegdyś własny kocyk. Producent podaje, że wykonany jest z pluszu i weluru. Kocyk ma wymiary 75cm x 100cm.Jest lekki i miły w dotyku. Nie posiada wewnątrz dodatkowej ociepliny.

Do nas trafił kocyk niebiesko-zielony, ale w ofercie Sensillo są jeszcze dwie inne wersje kolorystyczne.Przyczepić się mogę właściwie tylko do aplikacji. Pewnie to kwestia gustu, ale mi się po prostu za bardzo nie podoba i niestety jest dość duża. Osobiście preferuję delikatniejsze, mniejsze ewentualne naszywki, ale niewykluczone, że ta dzieciom może się podobać. Bardziej widziałabym tam owieczkę z logo Sensillo.Na szczęście przy złożeniu kocyka na pół, można trochę ukryć tą aplikację.

Po wielokrotnym praniu nie zmienia się i nawet szybko schnie.

Kocyk jest niedrogi i dostępny już w cenie 39 zł. Tak, jak już wspomniałam, kocyk używaliśmy zarówno latem, jak i wczesną jesienią i sprawdził się pod względem funkcjonalności.

A Wy jakie preferujecie kocyki?

2 komentarze:

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger