Inspiracje mieszkaniowe - nowoczesny grzejnik ozdobą wnętrza

Skończyły się czasy, kiedy brzydkie, żeliwne grzejniki zakrywało się dodatkową osłoną, by nie straszyły w naszym mieszkaniu. Ba, teraz jest moda na eksponowanie nowoczesnych grzejników, które będą dodatkową ozdobą wnętrza. Mało tego, czasami nawet mogą spełniać też dodatkowe funkcje. Jakie? Zobaczcie!


Całe szczęście, że moda się zmienia, bo grzejnik powinien być tak zlokalizowany i eksponowany, by jak najlepiej ogrzewać dane pomieszczenie, a tym sposobem redukować koszty naszych rachunków. Nie zakrywamy więc już grzejników firanami, zasłonami, czy innymi osłonami. 

Pokażę Wam teraz moje typy grzejników do poszczególnych rodzajów pomieszczeń. Poniższe, kolorowe modele grzejników pięknie będą wyglądały w pokoju, czy w salonie.


   

          

    


Natomiast do łazienki warto postawić na bardziej funkcjonalne kształty, które pozwolą powiesić i dosuszyć ręczniki, 

     

     


Kuchnię zaś mogą zdobić takie oto wynalazki: - grzejnik w wykończeniu inox, który będzie  się doskonale komponował z pozostałym sprzętem agd (po lewej). lub szklisty, płaski grzejnik. który dzięki dołączonym pisakom będzie służyć, jako podręczny notatnik (po prawej).


         


Wszystkie zaprezentowane modele pochodzą ze strony http://mat-dom.pl/, na której to jak dotąd znalazłam największy wybór oryginalnych grzejników, w dodatku w różnych rozmiarach i kolorach.

Jeśli chodzi o ceny, to te zaprezentowane modele kosztują najczęściej w przedziale 1-2 tys. zł, ale można tam znaleźć też i tańsze i nawet droższe grzejniki.

A który grzejnik pasowałby u ciebie w domu? Chcecie więcej wpisów, z mieszkaniowymi inspiracjami? 


4 komentarze:

  1. Bardzo fajnie można wkomponować taki grzejnik do kuchni lub łazienki - super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba mi się wszystkie podobają :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie nowoczesne grzejniki są niesamowite :) Sama wchodząc do takiego mieszkania zaczęła bym je podziwiać jak jakieś eksponaty :)

    OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger