Pojedynek czapek wiosennych marki Sofi dla dzieci

Jako że przez zimę główka synka sporo urosła, wchodzę do ulubionego sklepu z czapeczkami i przeglądam, wybieram, wybieram, wybieram i nie wiem na co się zdecydować. Kiedy w końcu mam już dwóch faworytów, zwracam uwagę, że czapeczki różnią się materiałami i sposobem uszycia. Którą więc wybrać? Ok, decyduję się na obie. Sprawdzę która lepsza i zrobię im pojedynek! A co!WZÓR

Do walki stają "Koty" i "Tropy", bo te dwa wzory najbardziej mnie zauroczyły spośród aktualnie dostępnych. Sami zdecydujcie, która piękniejsza? Mnie zauroczyły obie.

MATERIAŁ

"Koty" to czapka składająca się z dwóch warstw rozciągliwego materiału (materiał zewnętrzny: 95% wiskoza, 5% elastan; materiał wewnętrzny: 100% bawełna).

"Tropy" z pojedynczej warstwy nierozciągliwego materiału (95% bawełna, 5% elastan - 240g/m2).
JAK SIĘ NOSZĄ?

Obie czapki są wystarczająco długie i można nosić je na "Smerfa" - tak zarzucać na bok, co bardzo mi się podoba :).

"Koty" zdecydowanie lepiej przylegają do główki i w wietrzną pogodę dobrze chronią również uszy dziecka.

"Tropy" natomiast bardziej tańczą na główce, ale doceniłam właśnie ich plus, kiedy w obecną - gorącą pogodę główka się nie spociła.

KTÓRA LEPSZA?

Jako, że wiosna zmienną jest, obie czapki wykorzystujemy prawie po równo i w tym pojedynku muszę jednoznacznie ogłosić remis. W chłodne dni zdecydowanie wygrywają "Koty", czyli model z podwójnego, elastycznego materiału, natomiast w słoneczną pogodę naszym ulubieńcem są "Tropy" pozwalające główce oddychać. Tak, więc nie żałuję, że na Sofishop.pl wybrałam dwie różne czapki wiosenne.


2 komentarze:

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger