Obrazy z zegarem – pomysł na aranżację wnętrza

Aranżacja wnętrza nigdy nie jest łatwym zadaniem. Aby prezentowała się dobrze i spełniła swoją rolę, musi być naprawdę przemyślana i dobrze zaplanowana. Każdy element aranżacji powinien do siebie pasować, by razem tworzyć spójną całość. Wiele osób zgodnie przyznaje, że „duszę” i charakter różnym pomieszczeniom nadają dobrze dopasowane dodatki i elementy dekoracyjne. I choć początkowo mogą wydawać się niewiele znaczące, w połączeniu z kolorystyką i stylem pomieszczenia, nadają mu atrakcyjności i dopełnienia. Ale jak znaleźć odpowiedni kierunek, by w odpowiedni sposób zaaranżować swoją sypialnie, salon, kuchnię czy jakiekolwiek inne pomieszczenie? Warto szukać inspiracji, zbierać ciekawe pomysły i na ich podstawie zbudować własny.Aranżacje wnętrz – co jest dziś „na topie”?

Chcąc całkowicie odmienić wygląd swojego mieszkania, warto na początek niejako „dowiedzieć się, co w trawie piszczy” – czyli krótko mówiąc, rozeznać się, jakie panują aktualnie trendy w kwestii aranżacji wnętrz. Pomóc mogą katalogi lub internetowe blogi zawierające najświeższe wiadomości z tego zakresu. Na przykład wiele osób chętnie aranżuje swoje mieszkanie w minimalistycznym stylu, w którym dominują jasne barwy, proste faktury i ograniczona ilość dodatków. Jeśli już jakieś występują, są bardzo charakterystyczne i mocno akcentują nowoczesny wydźwięk pomieszczenia. Wciąż ponadczasowe pozostają także aranżacje w stylu retro czy eklektycznym, gdzie cały szyk i magia wnętrza zaklęta jest w wielu dodatkach i ozdobach, na przykład obrazach. Jednym z takich dodatków, który może pełnić funkcję dekoracyjną, ale i praktyczną, są ozdobne zegary na obrazach. Przyjrzyjmy się im bliżej.

   

Obrazy z zegarem – ozdoba do każdego wnętrza

Mówiąc ściślej, chodzi o obrazy z zegarem wykonane w technologii art deco. Ich wykonanie jest bardzo solidne, ale i przemyślane – we wnętrzu obrazu ukryty jest mechanizm zegara, poza tym obraz posiada niewidoczną ramkę, dzięki czemu obraz wydaje się bardziej przestrzenny, wisząc na ścianie. Taki zegar na obrazie może mieć dowolnie wybrane przez nas kształt oraz wymiary – dzięki temu możemy dopasować go do cech wnętrza oraz dostępnego miejsca na ścianach. Poza tym możemy też sami wybrać, jaki motyw pojawi się na obrazie – może to być jakiś piękny widok, na przykład z ulubionego przez nas miejsca, może to być znana gwiazda, zwierzęta, znane cytaty, pejzaże lub kompozycje typu modern art. Taka różnorodność sprawia, że takie obrazy z zegarami sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu. A ponieważ zegar przyda się w każdym domu, a nawet pomieszczeniu, zawsze znajdzie się dla niego miejsce. Ozdobne zegary na obrazach często pojawiają się także w miejscach publicznych typu recepcje, poczekalnie, gabinety lekarskie czy przychodnie.

Gdzie można kupić obrazy z zegarem?

Ale gdzie można kupić tego typu dodatek dekoracyjny? Najlepszym miejscem na tego typu zakupy będzie internetowy sklep z obrazami oferujący zegary na obrazach. Bogatą ofertę w tym zakresie posiada na przykład internetowy sklep z obrazami Feeby, który znajdziemy pod adresem https://feeby.pl/. Możemy przejrzeć galerię dostępnych modeli i wybrać ten, który najbardziej nam będzie odpowiadał, zarówno pod względem wielkości i kształtu, jak i wykorzystanego motywu na obrazie. Oczywiście warto przejrzeć wiele z nich, aby znaleźć coś najodpowiedniejszego, i dopiero wtedy dokonać zakupu. Ceny są bardzo przystępne – na pewno znajdziemy coś interesującego poniżej 100 złotych, nie jest więc to bardzo kosztowny wydatek.


Jeżeli więc chcesz odmienić wnętrze swojego mieszkania, szukasz ozdoby i praktycznej dekoracji, pomyśl o zegarze na obrazie – może to być strzał w dziesiątkę!


*wpis gościnny1 komentarz:

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger