Bardzo krótkie blogowe podsumowanie 2017 roku

Podobnie jak ubiegłym roku, postanowiłam zrobić kolejne blogowe podsumowanie roku - tym razem 2017. Muszę przyznać, że prywatnie był to intensywny rok pracy zawodowej, przygody żłobkowej aSYNstenta, a także dopieszczania naszego mieszkania i ogródka. A jak było blogowo w 2017?Co się działo w 2017 roku? 


Po powrocie na etat nie jest mi łatwo godzić wychowanie dziecka, prowadzenie domu, pracę zawodową oraz blogowanie. Blogowałam dla Was znaczniej rzadziej, niż w latach wcześniejszych, aczkolwiek nadal całkiem regularnie. Pomimo, że nieco odpuściłam częstotliwość publikacji,  przy okazji paradoksalnie nawet wzrosła wartość moich współprac blogowych, a statystyki też jakoś bardzo nie ucierpiały :).


Wśród najpopularniejszych wpisów 2017 znalazły się:
Na początku zeszłego roku zorganizowałam m.in. 2 urodziny aSYNstenta oraz uczestniczyłam w dwóch spotkaniach blogerek BlogoDamy oraz Blog Parenting Poznań. Czym natomiast byłam pochłonięta w drugiej połowie roku, pokazują dwa ostatnie wpisy z powyższego zestawienia. Pomimo dodatkowych niefajnych atrakcji w postaci zalania mieszkania na korytarzu, udało mi się osiągnąć wymarzony efekt i urządzić pokój dla synka.

Gdy nie ma mnie na blogu zaglądajcie na mojego Instagrama, na którego przy okazji Was zapraszam (KLIK).A jakie plany na 2018 rok?


Mam już pewne przemyślenia oraz plan na wiosenny projekt blogowy, do którego zaczęłam już przygotowania, ale na razie nic więcej nie zdradzam ;). 

A u Was jakie plany na nowy 2018 rok?

2 komentarze:

  1. Widać, że aktywny blogowo rok :) Nasze plany jeszcze nie są zbytnio określone i jeszcze cieszymy się początkiem roku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. zalaenie korytarza to musialo byc stresujace

    OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger