Ulubione książeczki naszej małej #Córeczki

Odkąd #Córeczka skończyła roczek jest żywo zainteresowana różnymi książeczkami. Początkowo największą frajdę sprawiało jej kartkowanie grubych, kartonowych stron książeczek i podgryzanie ich ;). Obecnie znaczenie ma też ich zawartość, a szczególnie gdy wewnątrz są nie tylko zwykłe obrazki, ale dodatkowo coś jeszcze. Jakie są więc ulubione książeczki naszej małej #Córeczki?


Na początek polecamy serię PIERWSZE SŁOWA z Wydawnictwa Egmont. Mamy już sporo tych książeczek, a z nowości zagościły u nas ostatnio "Zwierzęta domowe", "Dzikie zwierzęta", "Muzyka" i "Jedzenie".

Każda z książeczek ma grube, zaokrąglone, kartonowe strony, a także obrazki w danej tematyce. Okładka oraz wnętrza książek posiadają ruchome elementy, które pozwalają pomóc w odpowiedzi na zadane  proste pytania. Dziecko jest w stanie przesuwać te elementy ćwicząc zarazem motorykę małą ręki.


Ostatnio pojawiła się też zupełnie nowa seria PIERWSZE BAJECZKI, która opowiada krótką  tematyczną historyjkę. Podobnie jak powyższe książeczki, posiada również sporo ruchomych elementów urozmaicających i obrazujących bajeczkę. Naszym hitem jest "Dobranoc mała pando!", a dwie pozostałe "Dzień dobry samochodziku!" i "Dzień dobry samolociku!" czekają na obdarowanie rocznego siostrzeńca.

Jeśli poszukujecie interesującej, a zarazem zgrabnej gabarytowo pozycji dla rocznego malucha, to zaprezentowane książeczki nadają się idealnie. #Córeczka poleca :).

Książeczki w najkorzystniejszych cenach znajdziecie tutaj:

Zwierzęta domowe - klik
Dzikie zwierzęta - klik
Muzyka - klik
Jedzenie - klik

Dobranoc mała pando! - klik
Dzień dobry samochodziku! - klik
Dzień dobry samolociku! - klik


3 komentarze:

  1. Naprawdę śliczne są te książeczi i pięknie je sfotografowałaś :) Córeczka na pewno jest zachwycona!

    OdpowiedzUsuń
  2. Do ulubionych książeczek dzieci wracają wielokrotnie, a czasem nawet później się z nimi nie rozstają, leżą w szufladzie i czekają na uśmiech. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne książeczki tematyczne. Dzieci bardzo je lubią.

    OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger