Konkurs do 3 października 2012 i "nutka poznańskiej oszczędności" w ramach współpracy z CupoNation.pl

Witajcie :)
Znacie podtytuł tego bloga "blog o inspiracjach dla pięknego życia z nutką poznańskiej oszczędności" i pewnie zauważyliście, że bardzo zwracam uwagę na ceny prezentowanych produktów, preferuję tanie i praktyczne drobiazgi. Dzisiaj trochę rozwinę temat. Zapraszam na post troszkę "oszczędnościowy" oraz konkurs dla moich czytelników.Jak na Poznaniankę przystało bardzo zwracam uwagę na zyski, koszty i wcale się tego nie wstydzę. Wręcz przeciwnie, uważam że z gospodarności można być dumnym :)


Kiedy czegoś szukam dla siebie czy na prezent, staram się najpierw dobrze prześledzić rynek. Obecnie jest to bardzo ułatwione, gdyż nie muszę biegać od sklepu do sklepu, tylko sprawnie i szybko "przeczesuję" internet :). Ponadto korzystam z różnych kuponów promocyjnych, z zakupów grupowych, kupuję przez internet i jak dotąd zawsze byłam zadowolona :). Też tak robicie? Fajnie, to jest tzw. „smart shopping”, czyli sprytne, mądre kupowanie.

Nie wiem, czy kojarzycie, ale od września działa nowy portal z kuponami rabatowymi CupoNation.pl. Dzięki tej stronie możecie pobrać kupony rabatowe do różnych sklepów internetowych m.in. Empik, RTV Euro AGD, Merlin, czy C&A. Kupony upoważniają do zniżek lub oferują specjalne okazje, np. bezpłatną dostawę, dwa produkty w cenie jednego itp. Co jest jeszcze fajne w tym portalu? kupony są darmowe i nie trzeba się nigdzie logować :).

A teraz czas na wspomniany wcześniej konkurs :)

Pani Agnieszka, reprezentująca CupoNation.pl zaoferowała dla moich czytelników bon o wartości 100zł, dzięki czemu sami będziecie mogli przetestować prezentowaną stronę.

Wystarczy wypełnić ANKIETĘ (przypisaną mojemu blogowi), która zawiera 7 krótkich pytań zamkniętych dotyczących zakupów internetowych oraz 1 pytanie otwarte: W jaki sposób najlepiej CupoNation mogłoby zachęcić Ciebie do regularnego korzystania z serwisu?

Regulamin konkursu:
 1. Konkurs organizowany jest przez serwis CupoNation.pl. Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym Regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 2. Sponsorem nagród jest serwis CupoNation.pl.
 3. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich czytelników bloga.
 4. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wypełnić ankietę oraz odpowiedzieć na pytanie: W jaki sposób najlepiej CupoNation mogłoby zachęcić Ciebie do regularnego korzystania z serwisu? Każdy uczestnik może wypełnić ankietę tylko raz.
 5. Termin wypełniania ankiety upływa z dniem 3 października 2012 r.
 6. Uczestnik wypełniając konkursową ankietę tym samym przyjmuje warunki Regulaminu konkursu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133pozycja 883).
 7. Nagrodą główną w konkursie jest bon na zakupy zrealizowane przez portal www.CupoNation.pl o wartości 100 pln. Nagroda nie podlega zamianie na inną.
 8. Werdykt zostanie ogłoszony 5 października 2012 r. O wygranej zwycięzca zostanie poinformowany za pośrednictwem serwisu http://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.com/, a nagroda przekazana zostanie zwycięzcy w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych.
 9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
 10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

Ponadto udział w konkursie proszę zaznaczyć komentarzem pod postem :) 

Zapraszam również do wpisywania Waszych spostrzeżeń co do oszczędzania, rabatów, promocji itp. Korzystacie z kuponów rabatowych, może sami mi coś polecicie?


14 komentarzy:

 1. biore udzial pozniej wypelnie ankiete :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rabat goni rabat, promocja promocję ... tak ciężko sobie odmówić kolejnej rzeczy ... dobrze, że moje korzenie rodzinne są w starym województwie poznańskim ;) ... dzięki temu potrafię się opanować przed impulsowym kupowaniem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzięłam udział:) Może nadarzy się okazja na zakupy? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Amazing!!
  Would you like to follow each other?! :)

  http://estilohedonico.blogspot.pt/

  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 5. gotowe, biorę udział:)zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger