Zaproszenia i zawiadomienia ślubne własnoręcznie robione

Niedawno robiłam zaproszenia ślubne. Zobaczcie :)


Zaproszenia powstały w różnych konfiguracjach. Które najładniejsze?

Do wykonania zaproszeń postanowiłam wykorzystać papier wizytówkowy z fakturą, wstążki, tekturę falistą oraz fragmenty łamanego forniru. Największy problem miałam z napisami. Bardzo nie podobały mi się tandetne gotowe napisy - naklejki (najczęściej złote). Dlatego zamówiłam na allegro stempelki-gumki  w cenie ok. 4 zł za sztukę i dobry tusz za ok. 20zł .

Serce to nie stempelki tylko odciski palców (zainsprowane na stylowi.pl).Poza tym powstała seria zawiadomień w wersji normalnej oraz mini. Muszę przyznać że "miniatórki" okazały się fajnym pomysłem.To który wzór wg Was jest najładniejszy?


11 komentarzy:

 1. Ja się nie potrafię zdecydować które lepsze. Wszystkie mi się podobają. A to serce z odcisków palców - świety pomysł. Gratuluję bardzo fajnie zrobiłaś zaproszenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zaproszenia. Widać włożoną w nich pracę i to samo w sobie jest piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super.
  Ja kiedyś swoje też robiłam sama, ale skorzystałam jedynie z drukarki i kartek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne te kartki, ja chyba też będę sama robić zaproszenia ślubne. Dzięki za inspiracje i te stempelki to mega fajny pomysł. Dzięki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. jak dla mnie cudne są te z zieloną wstążeczką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie cudne. Pewnie długo by mu zeszło nad decyzja które są naj :-)
  Zapraszam do mnie www.szufladajustyny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej origami. Link do ankiety http://www.ebadania.pl/0170b0eecbf64f2c

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczny pomysł, żeby zaproszenia na swój ślub wykonać samemu. Podziwiam że włożyłaś tyle pracy mimo zapewne ogromu przygotowań. Wyszły piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. są świetne, nie ma co wydawać majątku bo w większości i tak lądują w koszu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Myszka Aneta17 maja 2016 17:22

  Bardzo mocno podobają mi się wszystkie tego typu pomysły na zaproszenia. Genialnie też wyglądają jak są na nich kokardki i wstążki bo dodają jeszcze delikatności. Sama próbowałam robić z połączeniami różnych warstw papieru czyli coś takiego http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-zaproszenia-na-slub/ choć nie jest to za łatwe i mi nie wychodziło za pięknie. A może ktoś umie powiedzieć jak zrobić efekt postarzania kartki, tak jak by wyglądał na pergamin?

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger