Jak jeszcze taniej kupować w internecie?

Przyznam, że sporo zakupów robię przez internet. Przede wszystkim dlatego, że najczęściej można kupować po prostu taniej :). 
Znacie to uczucie, gdy chcecie "upolować" okazję i być dumnym z zaoszczędzonych pieniędzy? Ja właściwie przy każdych zakupach, intensywnie porównuję ceny i przeszukuję cały internet, by kupić jak najtaniej - chyba już taka moja natura :). Z drugiej strony jesteśmy z mężem na etapie intensywnego oszczędzania na wykończenie naszego przyszłego mieszkania, więc wychodzimy z założenia, że każda złotówka do złotówki, stówka do stówki... 

Dzisiaj pokażę Wam, co robię, by jeszcze taniej kupować w internecie?

Gdy już znajdę najtańszy sklep z wybranymi produktami, sprawdzam, czy są dostępne dodatkowe kody lub promocje np. tutaj

I tak np. gdy przed zeszłymi świętami, kupowałam odkurzacz w sklepie internetowym, okazało się, że po wpisaniu kodu rabatowego dostawa była gratis, a 15zł które musiałabym przeznaczyć na kuriera pozostało w portfelu:).

Teraz jestem w trakcie kompletowania noworodkowej wyprawki i robiąc zamówienie w BlizejCiebie.pl, przypomniało mi się, żeby poszukać ewentualnych kodów. Sklep mimo że mniej popularny (dowiedziałam się o nim od innej świeżo upieczonej mamy), znalazł się w bazie rabatowej i oferuje kody zniżkowe na wybrane produkty.

Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystaliście z tego typu dodatkowych obniżek, specjalnie zrobiłam zrzuty ekranu, by pokazać krok po kroku, że to faktycznie działa.

1. Szukam konkretnego sklepu lub promocji na dany produkt np. na KodyRabatowe.pl.

2. Kopiuję kod - zazwyczaj jest to ciąg przypadkowych liter i liczb lub jakieś hasło.2. Wklejam w okienko "podaj kod promocyjny"3. Klikam odśwież/przeliczPowyżej możecie porównać koszyk zakupów przed oraz po wpisaniu kodu promocyjnego.

Tylko dzięki takiej błahej czynności zaoszczędziłam 7zł :). W końcu Mała rzecz a cieszy ;). Ktoś może powiedzieć, że nie warto, ale gdy zrobimy zakupy w kilku różnych sklepach, uzbiera się większa suma!

Znacie i korzystacie z kodów rabatowych? Przynam, że kiedyś nie wiedziałam, skąd brać takie kody, gdy widziałam puste okienko typu "podaj kod promocyjny".


8 komentarzy:

 1. Za każdym razem, gdy chcę zrobić zakupy przez internet, szukam kodów rabatowych i promocji. Niby kilka złotych obniżki, a cieszy... Wolę zasilić skarbonkę Małego Mysza niż wydawać niepotrzebnie większe kwoty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry pomysł z tymi kodami. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znałam stron tego typu. Dziękuję Ci za informację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo proszę :) warto o nich pamiętać przy każdych internetowych zakupach!

   Usuń
 4. Oooo, dziękuję, nie wiedziałam, że tak można.

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger