Cudowne blogujące Mamy na Blogowe Love 2015 w Poznaniu

Na moim fanpage'u informowałam już Was, że w ubiegłą sobotę 18 lipca 2015 r., w ramach oferty last minute też załapałam się na Blogowe Love, czyli spotkanie dla 20 blogujących mam. Dzisiaj zapraszam na obiecaną relację z tego wydarzenia, a niebawem pokażę też prezenty, jakie otrzymałyśmy od sponsorów spotkania :).


Na spotkanie miałam bardzo blisko, bo odbywało się w Poznaniu, w klimatycznej kawiarni Blubra Kafe, zlokalizowanej w przyziemiu jeżyckiej kamienicy.Blogowe Love zorganizowały dwie fantastyczne młode mamy, czyli Joanna Pomianowska prowadząca bloga Z filiżanką kawy i Paulina Grochowska z bloga Oli Loli New Life, które przygotowały dla nas 6 godzin wspólnego czasu wypełnionego warsztatami, prezentami, świetną atmosferą i dobrym jedzeniem. 

W pierwszej części odbyły się prezentacje dwóch kosmetycznych marek. Na początku panie z firmy Diamond Cosmetics zaprezentowały hybrydowe lakiery do paznokci Semilac, wtajemniczając nas  w wiedzę jak można naprawić, a nawet przedłużyć paznokcie za pomocą produktów Semilac. Teraz możemy tę wiedzą sprawdzić w domu, bo otrzymałyśmy od firmy zestaw produktów. A mi nawet udało się otrzymać nagrodę dodatkową, bo najszybciej odpowiedziałam na jedno z konkursowych pytań :). Ale tak jak wspominałam wszystkie prezenty pokażę w następnym wpisie.Drugą zaprezentowaną marką kosmetyczną była Orientana, która ma w swojej ofercie pachnące kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach. W czasie spotkania mogłyśmy wiele z tych kosmetyków wypróbować i powąchać. Otrzymałyśmy również kosmetyczne prezenty.Następnie był czas na prezenty od pozostałych sponsorów, w tym na losowanie dwóch głównych nagród - rodzinnych pobytów w Pensjonacie Kaszubianka w Ustroniu Morskim oraz Villi Wenel w Ustce oraz zabawę w fotobudkę dzięki Pstrykamy fotki - fotobudka na imprezę. Dodam jeszcze, że na spotkaniu obecne były też dwie profesjonalne panie fotografki: Foto be be Kamila Redmer i Fotografia - Danuta GoluchA kawiarnia przygotowała pyszne przekąski, niestety nie mogłam spróbować ciasta i babeczek, bo mam nietolerancję pokarmową na jajka (normalnie bym się skusiła, ale że karmię Ignasia, muszę tego przestrzegać).

Kolejną część spotkania rozpoczęły warsztaty biznesowe przeprowadzone przez Katarzynę Głąb z bloga Po sukces na szpilkach, która inspirowała nas jak wykorzystać pasję, by stworzyć na własny biznes, radziła jak budować własną markę oraz jak pozyskać klienta i utrzymać jego zainteresowanie.A na koniec trenerka Agata Patek poprowadziła ciekawe, ruchowe warsztaty integracyjne, którym towarzyszyło sporo śmiechu.Cieszę się, że poznałam 19 fajnych, młodych mam (linkuję ich blogi w kolejności alfabetycznej):

Anna - Alexanderkowo
Eliza - Elimilamalim
Paulina - Energiczna Mama
Małgorzata - Jaśkowe klimaty
Agnieszka - M jak Mama
Honorata - Maluch w domu
Magdalena - Mama kreatywna
Katarzyna - Mama na tropie
Klaudia - Mama też kobieta
Agnieszka - Mamatywna
Monika - Matko zabawko
Paulina - Oli Loli New Life
Grażyna - Pyzuszkowo 
Magdalena - Zapiski mamy


Dziewczyny z zainteresowaniem słuchały wszystkich wystąpień.I na koniec jeszcze fotki klimatycznego wnętrza kawiarni.

Jeszcze raz dziękuję organizatorkom za możliwość udziału w Blogowe Love, a było to moje pierwsze spotkanie blogerek parentingowych, więc na długo je zapamiętam. Przyznam, że z wystąpień najbardziej podobały mi warsztaty biznesowe i integracyjne, a poza tym wszystkie indywidualne rozmowy z dziewczynami. Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji :).


1 komentarz:

  1. Podziwiam maluszka za cierpliwość! A Tobie dziękuję za udział :*

    OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger