Konkurs jesienny - wygraj 2 zestawy pielęgnacyjne od Canpol babies / Wyniki

Zapraszam na konkurs, w którym do wygrania są 2 zestawy pielęgnacyjne dla niemowląt. A jako, że jeszcze trwa jesień, to czeka Was ciekawe  kreatywne zadanie. Mam nadzieję, że też tak ocenicie zdanie jakie dla Was przygotowałam ;).Na początku co nieco jeszcze o nagrodzie. Każdy zestaw zawiera 9 produktów, niezbędnych przy pielęgnacji niemowlaka: 1 x szczotka do włosów, 1 x grzebień, 1 x cążki, 1 x nożyczki, 1 x szczoteczka do zębów, 4 x papierowe pilniczki. A wszystko mieści się w praktycznym etui.
Kiedyś już miałam okazję testować podobną szczotkę i aspirator tej marki i mogę polecić. Ok, skoro wiecie o co się bawicie, to zapoznajcie się z regulaminem i do dzieła!


Regulamin:
 1. Konkurs trwa od 9 do 25 listopada 2015 r.
 2. Nagrodą w konkursie są 2 zestawy pielęgnacyjne dla niemowląt, ufundowane przez Canpol babies.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy:
  a) pozostawić komentarz pod wybranym wpisem na blogu Mała rzecz a cieszy (proszę podlinkować skomentowany wpis)
  b) na facebooku polubić profile: Mała rzecz a cieszy i Canpol babies, udostępnić publicznie ten plakat konkursowy i zaprosić do zabawy znajomych
  c) wykonać dowolną, kreatywną pracę z wykorzystaniem liści i wstawić ją w tym samym komentarzu, co skomentowane linki pod facebookowym plakatem konkursowym (można dodać krótki opis pracy)
 4. Jeśli uczestnik nie posiada konta na facebooku, pozostawia na blogu trzy komentarze i wysyła zgłoszenie na maila mala.rzecz.a.cieszy@gmail.com, w tytule wpisując "Konkurs jesienny 2015 + imię i nazwisko" (ja dodam pracę do konkursowej galerii)
 5. Wyniki konkursu będą ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu pod tym wpisem i poinformuję o tym na fanpage'u.
 6. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 pnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).

Dodam, że interpretacja tematu jest dowolna - zróbcie z jesiennych liści coś pięknego, może coś śmiesznego albo coś praktycznego. A jeśli ich zabraknie, bo przypadkiem zasypie je już śnieg, to wierzę że sobie poradzicie i w zastępstwie wykorzystacie inne liście np. jadalne. Dobra, już nie podpowiadam - liczę, że mnie zaskoczycie!


edytowano 28 listopada 2015 r.

Dziękuję za Waszą iście liściastą kreatywność! W pracach, tak jak oczekiwałam, poza liśćmi  z parku, pojawiły się też inne liście pelargonii, kapusty czy nawet liście laurowe! Wszystkie prace można obejrzeć TUTAJ. Pomimo, że w konkursie wzięło udział tylko 13 prac, wybór tych dwóch, które najbardziej mnie  urzekły, nie był łatwy. Ale w końcu, przy pomocy męża - wybrałam zwycięzców!

Zatem nagrody otrzymują: 

Marta Matyszkiewicz 
za pomysł na liściastą czapkę - mała rzecz a cieszy :D, a przy okazji dodam, że dokładnie tydzień temu kapusta drugi raz ratowała mi zapalenie piersi.
Monika Gawronska
za piękny, liściasty balonGratuluję zwycięzcom i proszę o kontakt poprzez maila lub fanpage :)


1 komentarz:

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger