Inspiracje mieszkaniowe - dmuchane sofy i fotele

Składane krzesła są nawet popularne (szczególnie jako dodatkowe, zapasowe), ale kto słyszał składanych fotelach czy sofach? No może nie do końca składanych, a dmuchanych. Zobaczcie inspiracje na ciekawe miejsce relaksu.


Szukając taniego siedziska, nie spodziewałam się, że natrafię na dmuchane kanapy. Wydawałoby się, że jest to tylko alternatywą dla tradycyjnych dmuchanych materacy np. na przyjazd gości, bo taka sofa zapewni dodatkowe miejsca siedzące i do spania. Nie koniecznie, bo taka sofa za niecałe 300 zł może być naszym podstawowym "meblem" dopóki nie dorobimy się tradycyjnej.Przy naszym napiętym budżecie przy urządzaniu mieszkania, może być trudno o jakąś kanapę. Najpierw inwestujemy w dekoracje stałe - płytki, podłogi, kuchnię, a na końcu pomyślimy właśnie o ruchomych przedmiotach. A to jest najtańsza sofa jaką znalazłam i chętnie bym ją przygarnęła, by parapetówka nie odbyła się na podłodze :D. 

Jeśli jednak sofę ktoś posiada może sobie sprezentować inny dmuchany "mebel", a mianowicie taki wygodny, dmuchany fotel. Fotel, na którym byśmy z chęcią siadali z ulubioną gazetą, książką, na którym z chęcią byśmy obejrzeli kolejny odcinek ulubionego serialu czy mecz. 
Wydawałoby się, że fotel to fotel. Jednak nowoczesny design może sprawić, że nasze miejsce relaksu będzie się wyróżniało i przyciągało uwagę gości. Wszystkie powyższe modele oferuje sklep http://s-mumo.pl/, w którym znajdziecie też o wiele więcej dmuchanych przedmiotów,  w tym m.in. baseny czy nawet jacuzzi. 

A Wam, którym dmuchany "mebel" wpadł w oko?


6 komentarzy:

 1. Taką "poduchę" piłkę miałam. Była bardzo wygodna i oryginalna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, ja! Ten zielony fotel jest super! Chcę taki :-P

  OdpowiedzUsuń
 3. Dmuchana kanapa to fajna opcja jak sie ma gości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie nie wiem. Do mnie takie meble nie bardzo przemawiają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłam kiedyś coś w stylu tej piłki. Szał był przez kilka dni. Od pięciu lat leży wydmuchane i zwinięte w szafie. Ciekawa jestem czy jeszcze szczelność trzyma

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatni fotel najlepszy :)
  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili do siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger