Nie jedna twarz mebli industrialnych

Oryginalne, efektowne, nietypowe – wnętrza industrialne cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. Jeżeli również myślicie o urządzeniu przestrzeni właśnie w tym stylu, w takim przypadku czeka Was również wybranie odpowiednich mebli do przechowywania. Na co warto się zdecydować?Styl industrialny charakteryzuje się przede wszystkim surowym wykończeniem, nawiązując do przestrzeni danych manufaktur. Beton, metal, szkło, postarzane drewno – to główne materiały stosowane we wnętrzach urządzonych w tej właśnie manierze.

Gdy poszukujecie ciekawych mebli do przechowywania do salonu czy sypialni urządzonych w stylu industrialnym, macie dzisiaj do dyspozycji wiele interesujących propozycji. W sklepach można znaleźć rozmaite komody industrialne, szafki, regały, biblioteczki czy też barki, dlatego też jest w czym przebierać.

Najczęściej tego typu meble są produkowane z metalu. Można spotkać się także z drewnianymi i szklanymi propozycjami. Klienci najczęściej decydują się na zakupienie metalowych regałów wykończonych ocynkowaniem lub malowanych na czarno, regałów wykonanych z metalowej ramy i uzupełnionych drewnianymi półkami czy też szklanych witryn i gablotek, które świetnie nadają się do prezentowania dekoracji. Inną ciekawą propozycją są szafki wykonane z drutu czy też z drewnianych skrzynek – można wykonać je również samodzielnie, na przykład ze skrzynek po jabłkach.

Uzupełnieniem mebli do przechowywania we wnętrzach industrialnych mogą być również drewniane skrzynie, które wyglądają jakby przechowywały bezcenne skarby, tekturowe pudełka w różnych kolorach, metalowe kosze z drutu czy też tanie drewniane skrzynki – te po jabłkach czy też skrzynki innego typu.

Jeżeli wobec tego chcecie rozwiązać problem przechowywania w przestrzeniach urządzonych w stylu industrialnym i loftowym, w takim przypadku macie do dyspozycji wiele interesujących mebli oraz dodatków, dzięki którym stworzycie taką aranżację, która będzie dla Was nie tylko spełnieniem marzeń, ale również będzie w Waszym zasięgu finansowym.


* artykuł gościnny

2 komentarze:

  1. Przejrzałam tę stronę i chyba kupię kilka rzeczy... Czas wymienić stary, drewniany regał :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten kominek.....ach, jakie cudo!!!!

    OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger