Kontakt i Współpraca

Mała Rzecz A Cieszy
to miejsce, gdzie z moim #aSYNstentem  i #Córeczką przeżywam macierzyństwo,
inspiruję i tworzę projekty DIY.

To również Możliwość Realizacji Akcji Creatywnych,
czyli atrakcyjnych kampanii reklamowych.

Dlatego wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu:

mala.rzecz.a.cieszy@gmail.com


Chętnie podejmę współpracę w zakresie:
- wpisu z lokowaniem produktu
- wpisu sponsorowanego
- testowania produktu i recenzji
- kampanii w social mediach
- organizacji konkursu dla czytelników
- baneru reklamowego
- bądź w innej formie.

Przyjmuję również przesyłki kreatywne.


Wybrane marki, które mi zaufały:              

        
         
             


            

                 

             
              
                    

           
                         
          
      
  


 
   
A oto przykładowe referencje:

Bardzo dziękujemy za współpracę! Pani Agnieszka jest bardzo sumienną i staranną osobą. Piękne zdjęcia połączone z lekkim piórkiem dają niesamowite efekty. Największym atutem Pani Agnieszki jest przede wszystkim profesjonalne podejście do tematu. Wszystkie recenzje są bardzo dokładne i rzetelne. Z całego serca polecamy współpracę z Blogiem "Mała rzecz a cieszy" :). (Magdalena Majewska, MyGiftDna)

Dziękujemy za rzetelną recenzję i zaprezentowanie naszego produktu na blogu: http://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.com/. W swojej opinii o zabawce Pani Agnieszka zwróciła uwagę na ciekawe i nieoczywiste cechy produktu, dzięki czemu post ten jest cenny dla osób zainteresowanych jego zakupem. Współpraca z blogerką przebiegła pomyślnie. (Danka Witkowska, Dumel)

Dziękujemy za Twój kontakt, zaangażowanie i terminowość.Twoja recenzja o naszych czapeczkach jest rzetelna i wyczerpująca. dziękujemy za miłą współpracę! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Pozdrawiamy! (Justyna, Pillou)

Dziękujemy za rzetelną recenzję zabawek z Pikinini. Testy zostały przeprowadzone bardzo skrupulatnie, recenzje na blogu zostały wzbogacone wieloma zdjęciami i filmikiem, co pozwala na dokładne zapoznanie się z produktami. Doceniamy też bardzo dobry kontakt z prowadzącą bloga, panią Agnieszką i bieżące przesyłanie przez nią informacji o statusie testów:). (Agnieszka Idziak, Pikinini)

Podziękowania dla Pani Agnieszki za rzetelną recenzję naszego pomysłu na prezent. Współpraca z blogiem Mala-rzecz-a-cieszy, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wyczerpujący opis produktu zasługuje na uznanie. Współpraca z autorką bloga była dla nas prawdziwą przyjemnością.
Życzymy wielu sukcesów! (Zespół Gazetomania.pl)

Dziękuję Pani Agnieszce za miły kontakt, a przede wszystkim za profesjonalną i rzetelną opinię produkowanych przeze mnie zabawek. Z opisu i zdjęć jakie Pani Agnieszka zaprezentowała, najbardziej ucieszył mnie widok bawiących się z radością dzieci – Blanki i Tymona, to właśnie dla takich chwil wytwarzam zabawki z drewna… (Jakub Dechnik, Dechnik design)

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za wnikliwą analizę edytora oraz rzetelną ocenę fotokalendarza Colorland.pl. Zarówno zdanie Pani Agnieszki, jak i czytelniczek jej bloga jest cennym źródłem informacji dla nas. Recenzja jest wyczerpująca, a kontakt z Panią Agnieszką miły i profesjonalny. Dziękujemy za zaangażowanie oraz terminowość. (Ewa Jędrusyna, Specjalista ds. Marketingu Internetowego)

Współpracę z Autorką bloga Mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.com możemy uznać za bardzo udaną! Kontakt przebiegał szybko i bezproblemowo. Autorka miała za zadanie zorganizować konkurs na swoim blogu, w którym do wygrania były miejsca w naszej akcji Testowania Smoczków NUK Classic. Zaangażowała się w udział w projekcie biorąc także udział w konkursie towarzyszącym. Recenzja testowanego produktu ukazała się w terminie. Polecamy współpracę z Mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.com (NUK Polska)

Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Agnieszką :)  Dziękuję za dobry kontakt, rzetelne wpisy, pomysłowość, nietuzinkowość :)).  (Joanna Pietrzak, Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze)

Współpraca z Panią Agnieszką była bardzo inspirująca. Prowadzi ona swój Blog bardzo rzetelnie i z wielkim zaangażowaniem, co przekłada się na precyzyjne i konkretne treści. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę. (Karol Bielski, SoFi)

Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie. Recenzja naszych produktów napisana została fachowo i rzetelnie. Gorąco polecamy "Mała rzecz a cieszy"! (Milovia)

Mieliśmy przyjemność współpracować z panią Agnieszką prowadzącą blog "Mała rzecz a cieszy". Pani Agnieszka recenzowała naszą pieluszkę wielorazową razem z wkładką. Recenzja była wyczerpująca, rzetelna, towarzyszyło jej dużo zdjęć. Myślę, że Jej recenzja będzie cennym źródłem informacji dla mam, które rozważają pieluszkowanie wielorazowe. Polecamy współpracę z blogiem.(Agata Bala, Pupus)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny bloga, będzie mi miło gdy skomentujesz :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger