Euro euforia w Poznaniu!

Nie planowałam pisać postu o Euro 2012, ale mieszkając w Poznaniu nie da się uniknąć tego tematu :). Dzisiaj (w przeddzień rozpoczęcia Euro) zafundowałam sobie przejażdżkę rowerową po mieście. Porobiłam kilka  fotek - myślę, że ciekawych, ale same ocenicie :). Starałam się udokumentować bardziej oryginalne akcenty związane z tym piłkarskim wydarzeniem. I myślę, że choć pewnie większość z Was na co dzień nie ogląda piłki nożnej, tym razem skusi się kibicować :)

W patriotycznych barwach przygotowane są wystawy sklepowe, a hasła w obcych językach widnieją na kioskach i spaghetteriach.A tak udekorowane są okna w pobliżu strefy kibica.Pierwsi kibice z zagranicy już przyjechali.I mają gdzie zaczerpnąć wszelkich informacji.

Poznań odlicza - został 1 dzień...Ale nie każdy obejrzy mecz na żywo... ;)A Wy będziecie kibicowały, czy uważacie, że nie warto oglądać chłopców biegających za piłką?

6 komentarzy:

 1. Mieszkam w Luboniu ale w Poznaniu jestem codziennie a do szkoły chodzę obok stadionu więc widzę ten szał ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! u mnie - w Dąbrowie Górniczej, nie ma aż takiego szału. Super to wszystko wygląda:) Idę dziś z mężem do jednego z barów - będziemy oglądać całą grupą mecze (ja przynajmniej ten pierwszy;))


  Koko koko;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widoki bardzo fajne masz...ja daleko od wielkiego miasta...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na to się wszystko się patrzy to aż miło, że właśnie w tym roku euro jest u nas. Muszę się skusić i odwiedzić strefę, w końcu nie wiadomo kiedy po raz kolejny będziemy gospodarzami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale Ci zazdroszczę, chciałabym mieszkac w jednym z miast gdzie odbywają się mecze :)
  Ja kibicuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mieszkam blisko stadionu ;p i cieszy mnie widok tego co się dzieje ;) jest pozytywnie , trochę może mniej bezpiecznie na ulicach ale może Polacy zostawią w pamięci odwiedzających nas Gości dobre wrażenie.

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger