Wyniki konkursu z Makaronami Czanieckimi

Dzisiaj bardzo miły post, ponieważ czas ogłosić zwycięzców Makaronowego konkursu :). Wszystkie nadesłane zdjęcia możecie zobaczyć w Facebookowej galerii. Przy okazji polecam dołączenie do blogowego Funpaga, gdyż wiele bieżących i dodatkowych informacji znajdziecie właśnie tam.

Wyniki podaję dopiero teraz, gdyż wraz z Panią Joanną - przedstawicielką firmy Makarony Czanieckie, współorganizującą konkurs i fundującą nagrody, za co bardzo dziękuję, miałyśmy burzliwą dyskusję kogo nagrodzić. A kto wygrywa zestaw Mix Makaronów Czanieckich? Do konkursu zgłosiło się 11 osób, które nadesłały łącznie 18 makaronowych prac. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zrobić oryginalne zdjęcie o dowolnej tematyce makaronowej. Pod uwagę była brana przede wszystkim kreatywność i pomysłowość. 


Trzy równorzędne nagrody otrzymują:

Agata_zaj

Za serce, które może być piękną ozdobą lub prezentem świątecznym i walentynkowym.

Elle

Za połączenie zdrowego dania i wyjątkową kreatywność na talerzu - Włochy (stolica makaronu) w każdym calu: granica w kształcie buta i kolory flagi.Ma_niusia

Za wykorzystanie makaronu do kreatywnej zabawy z dzieckiem - "Kwiecista łąka z motylkiem" wykonana z 3-letnim synkiem.Gratuluję!
Do zwycięzców wysyłam maile gratulacyjne i proszę o przesłanie danych adresowych wraz z nr telefonu (dla kuriera) na mailowy adres bloga.

Dziękuję wszystkim za zabawę. Pozostałe prace również zasługują na uznanie. 

Już niebawem post z moimi makaronowo-kulinarnymi przygodami...


7 komentarzy:

 1. Gratuluje. Bardzo fajne prace.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, dziękuję, ale gratulacje dla tych wyżej na podium! Wspaniałe prace! Moim faworytem był piękny włoski but Elle - coś wspaniałego i pomysł i wykonanie - gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie gratuluję! Bardzo podoba mi się to serce, zwłaszcza w ładnym opakowaniu.Chciałabym wiedzieć jak je wykonać ! Fajny prezent na gwiazdkę ;)

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger