Recenzja filmowa z testowania wózka Caretero 2w1 Compass Grey - część II "Wrażenia z użytkowania"

Już prawie 4 tygodnie testujemy wózek Caretero 2w1 Compass Grey i tak jak obiecywałam w I części recenzji filmowej, teraz czas na II część i nasze wrażenia z użytkowania. Zapraszam!Co zobaczycie w tym filmiku?

Na początku, na Wasze prośby, zaprezentuję, jak wygląda zamiana wózka głębokiego w spacerowy. Zazwyczaj spotykałam wózki, które mają osobną część do spacerówki, a tu producent wymyślił ciekawy patent na przeobrażenie samej gondoli w spacerówkę. W dalszej części filmiku zobaczycie też, jakie gabaryty ma wózek złożony. A następnie pokażę, jak jeździ się nim w terenie, z uwzględnieniem pokonywania schodów, czy krawężników :).Jeśli chodzi o wymiary wózka, to producent podaje, że:
- w trybie spacerówki wynoszą: 61/89/109 cm (szer/dł/wys)
- w trybie gondoli wynoszą: 61/103/113 cm (szer/dł/wys)
- złożona rama bez kół mierzy: 48/89/17 cm (szer/dł/wys)Jeździmy głównie w dużym, pobliskim parku, w związku z czym testujemy wózek na różnych powierzchniach.A teraz czekam na Wasze pytania, na które odpowiem w ostatniej części testu - podsumowaniu, uwzględniającym przede wszystkim plusy i minusy tego wózka, z mojego punktu widzenia.


4 komentarze:

  1. Czy gondola nie wydaje ci sie zbyt płytka? Obawiam sie czy dziecko nie wypadnie z tego wózka? 😊 Cena i lekkość przemawia ogromna ręką oraz pompowane kola. Mysle ze sie zdecydujemy na niego.
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger