Konkurs Wielkanocny - wygraj zabawki i karuzelę od Canpol babies / Wyniki

Jakiś czas temu testowaliśmy z Ignasiem zabawki i karuzelę od Canpol babies, a dzisiaj mam dla Was niespodziankę. Zapraszam na konkurs, w którym do wygrania są bardzo podobne zabawki z serii "Kolorowy ocean".


Jest o co walczyć, bo wartość nagród przekracza 100 zł, a opis poszczególnych zabawek znajdziecie na stronie producenta:
Skoro jesteśmy w wodnej tematyce, zada


Regulamin:
 1. Konkurs trwa od 14 do 27 marca 2016 r.
 2. Nagrodą w konkursie są zabawki  i karuzela z serii "Kolorowy ocean", ufundowane przez Canpol babies, która wyśle nagrodę na terenie Polski.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy:
  a) pozostawić komentarz pod wybranym wpisem na blogu Mała rzecz a cieszy (proszę podlinkować skomentowany wpis)
  b) na facebooku polubić profile: Mała rzecz a cieszy i Canpol babies, udostępnić publicznie ten plakat konkursowy i napisać dla kogo walczycie o nagrodę
  c) wykonać dowolną, kreatywną pracę pt. Wasz Dziecięcy Ocean i wstawić ją w tym samym komentarzu, co skomentowane linki pod facebookowym plakatem konkursowym (można dodać krótki opis pracy). Interpretacja tematu jest dowolna np. praca plastyczna, wierszyk, zdjęcie, ale zastrzegam sobie prawo do niepublikowania/usuwania zdjęć nagich dzieci.
 4. Jeśli uczestnik nie posiada konta na facebooku, pozostawia na blogu trzy komentarze i wysyła zgłoszenie na maila mala.rzecz.a.cieszy@gmail.com, w tytule wpisując "Konkurs Dziecięcy Ocean + imię i nazwisko" (ja dodam pracę do konkursowej galerii),
 5. Wyniki konkursu będą ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu pod tym wpisem i poinformuję o tym na fanpage'u.
 6. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 pnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).

Jak zawsze liczę na kreatywność i zaangażowanie i liczę, że mnie zaskoczycie!

A jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse, to takie same nagrody są do wygrania również na zaprzyjaźnionych blogach: Jaśkowe Klimaty i Maamaa Baalbinkaa

edytowano 31 marca 2016 r. 

Uwaga, uwaga!!!

Zwycięska praca należy do Moniki Gawrońskiej! Widać, że maleństwo w stroju nurka jest zadowolone i czuje się jak ryba w wodzie!

Oto nagrodzona praca wraz z opisem:

"Moja mała Amelunia w nurka się zamieniła i cały ocean zwiedziła!!
Podobały jej się ryby i koralowce kolorowe, niczym bajkowe!!!
A w okularach do pływania była po prostu zahipnotyzowana!!!!"Gratuluję i proszę o kontakt w ciągu 3 dni poprzez maila lub fanpage :) 

Pozostałe zgłoszenia można podziwiać tutaj.


4 komentarze:

 1. Z przyjemnością biorę udział w konkursie dla mojej ciężarnej przyjaciółki Ani, która ma trudną sytuację finansową. Dzieciątko ma przyjść na świat w lipcu, byłby to cudowny prezent dla jej córeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. z przyjemnością biorę udział, zapraszam Wszystkich do zabawy :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda że się spóźniliśmy, ale przyznam że zarówno zabawki, jak i fotki świetne! ;)

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger