Wyniki konkursu Pojemniki od Kuchniazdrowia.pl

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie, który został zorganizowany dzięki uprzejmości Pani Magdaleny reprezentującej firmę Kuchniazdrowia.pl. Jesteście ciekawi kto wygrał?Do konkursu zgłosiło się 19 osób :), ale niestety nie wszystkie wykonały zadanie konkursowe. Miło było poczytać Wasze odpowiedzi i choć sporo było bardzo podobnych, a musiałam wybrać tylko jedną. Chciałabym nagrodzić poniższą wypowiedź:

"Ja zabrałabym te pojemniczki nad morze. A co? Niech mają też coś z życia. Dokładnie wybieramy się do Międzyzdrojów, to może nawet by poszły ze mną na molo. Bo przecież w czymś muszę zabrać małą kanapeczkę dla mojej dwulatki. :)
Nie ma to jak zachód słońca z pomarańczową cebulką.
Ach... ten szum fal."

Zatem w konkursie wygrywa:
Miraga

Gratuluję!!! :)

Sama właśnie wróciłam z urlopu i mam również wielką słabość do szumu fal :) Ze mną na plażę chodziła moja ulubiona papryka, w której zabierałam ze sobą orzechy.Zgodnie z obietnicą nagrodą jest nowy zestaw 5 pojemników do przechowywania i 1 pojemnik do gotowania jaj w kuchence mikrofalowejWysyłam maila z gratulacjami :) i czekam na adres do korespondencji.

5 komentarzy:

 1. Dzięki. Strasznie się cieszę.
  A e-maila już piszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwycięzcy i dziękuję za wspólną zabawę !!!
  Może uda mi się następnym razem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne pojemniczki :) gratulacje

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger