Konkurs Świąteczny - wygraj matę do zabawy od Canpol babies / Wyniki

Po poprzednim, jesiennym konkursie wraz z Canpol babies, dzisiaj zapraszam Was na kolejny, tym razem świąteczny konkurs. A do wygrania jest świetna nagroda - mata do zabawy. Jako, że zbliżają się Święta, to czeka Was "choinkowe" zadanie kreatywne . Mam nadzieję, że licznie weźmiecie udział. Zapraszam ;).Zabawa warta uwagi, bo i nagroda zacna :). Otóż nagrodą jest mata do zabawy "Wesoła farma" o wartości ok. 140 zł. A co o macie pisze producent i jakie posiada bajery, możecie przeczytać TUTAJ.Kiedyś już miałam okazję testować inną matę od Canpol babies, którą zrecenzowałam w tym wpisie.


Regulamin:
 1. Konkurs trwa od 4 do 27 grudnia 2015 r.
 2. Nagrodą w konkursie jest mata do zabawy "Wesoła farma", ufundowane przez Canpol babies.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy:
  a) pozostawić komentarz pod wybranym wpisem na blogu Mała rzecz a cieszy (proszę podlinkować skomentowany wpis)
  b) na facebooku polubić profile: Mała rzecz a cieszy i Canpol babies, udostępnić publicznie ten plakat konkursowy i zaprosić do zabawy znajomych
  c) wykonać dowolną, kreatywną pracę z motywem choinki i wstawić ją w tym samym komentarzu, co skomentowane linki pod facebookowym plakatem konkursowym (można dodać krótki opis pracy)
 4. Jeśli uczestnik nie posiada konta na facebooku, pozostawia na blogu trzy komentarze i wysyła zgłoszenie na maila mala.rzecz.a.cieszy@gmail.com, w tytule wpisując "Konkurs świąteczny 2015 + imię i nazwisko" (ja dodam pracę do konkursowej galerii)
 5. Wyniki konkursu będą ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu pod tym wpisem i poinformuję o tym na fanpage'u.
 6. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 pnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).

Dodam, że interpretacja tematu choinki jest dowolna - zróbcie cokolwiek, co będzie choinkowym stroikiem, fotką wyjątkowego świątecznego drzewka, czy jakąś inną ręcznie robioną choinką. Im bardziej niekonwencjonalnie tym lepiej - jak zawsze liczę, że mnie zaskoczycie!

edytowano 31 grudnia 2015 r.

Dziękuję za liczny udział w konkursie - 22 piękne choinkowe prace można zobaczyć w komentarzach TUTAJ. Pojawiły się standardowe choinki, ale również choinka z piór, z klocków, babeczkowe choinki, czy choinki origami.

Najbardziej jednak urzekła mnie obrusowa choinka autorstwa Basi Stojek, ale jeszcze przed rozstrzygnięciem wyników otrzymałam od niej wiadomość, że rezygnuje z udziału bo wygrała już taką matę w innym, równoległym konkursie :). Nie mniej popodziwiajcie jej pracę i kreatywne zastosowanie skarpet i owoców jako bombek ;).W związku z powyższym, nagroda wędruje do Marty Owsiany, autorki drugiej pięknej pracy.Gratuluję i proszę o kontakt w ciągu 3 dni poprzez maila lub fanpage :)


7 komentarzy:

 1. Super nagroda oczywiście walczę o nią jak lwica dla mojego synka Michałka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna nagroda. Ja też biorę chętnie udział w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealny prezent dla maluszka na święta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. My też walczymy! Nagroda jest super! Dla mojej córeczki to idealny moment na zabawę na macie :) A. Dębska

  OdpowiedzUsuń
 5. zdjecie dodane :) teraz trzymamy kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bierzemy udział :-) na fb jako Nagdakena Zalewska

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger