Czym jest Platforma Kobiet Aktywnych w Poznaniu?

Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu w ramach projektu Platforma Kobiet Aktywnych organizowanym przez Fundację Kobieta Nowego Czasu. Od razu uprzedzam, że nie jest to żaden ruch feministyczny :D. Na spotkanie trafiłam przypadkiem, a co tam się działo? Ciekawych zapraszam do lektury posta :).


Na spotkanie poszłam z ciekawości, gdyż natrafiłam na notkę informacyjną na jednym z portali internetowych. Wiedziałam, że jest to już drugie spotkanie (na wrześniowe pt. "Czas na zmiany" niestety nie mogłam pójść, choć już wtedy miałam chęci).

Kogo tam spotkałam? Same nowe twarze - ok. 15 przesympatycznych kobiet w różnym wieku, z różnym doświadczeniem zawodowym (fryzjerka, księgowa, fizjoterapeutka, doradczyni zawodowa, architekt,  psycholog, grafik, właścicielki firm: budowlanej, informatycznej, poligraficznej, agencji artystycznej itd.). Wszystkie pogodne, przedsiębiorcze, twórcze i zarażające pozytywną energią. 

Co się działo? Otóż tematem przewodnim spotkania był "Networking czyli tworzymy siec kontaktów..." Każda z nas opowiadała o tym czym się zajmuje, zarówno zawodowo jak i hobbystycznie, co może zaoferować w ramach pomocy i konsultacji pozostałym dziewczynom. 

Następnie spotkanie przerodziło się w przyjemną pogawędkę i wymianę doświadczeń oraz wizytówek.Przy okazji pokażę Wam miejsce, które sprzyjało tak dobrej atmosferze - tym razem była to restauracja Italia, zlokalizowana na Wildzie w Poznaniu.

Miałam okazję spróbować BRÛLÉE (puszysty, zapiekany krem waniliowy z chrupiącą skorupką z trzcinowego cukru).


 I kilka fotek włoskich detali zdobiących wnętrze:Już dzisiaj czekam na następne, listopadowe spotkanie :).  Dodam, że udział w spotkaniach jest bezpłatny.


2 komentarze:

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger