Blogowe podsumowanie 2016 roku i plany na 2017 rok

Tak jak zeszłym roku, postanowiłam i teraz zrobić blogowe podsumowanie kolejnego - 2016 roku. Muszę przyznać, że prywatnie sporo się działo m.in. urządzanie i przeprowadzka do nowego mieszkania, roczek i początek przygody aSYNstenta w żłobku, czy mój powrót do pracy. Blogowo również sporo się działo, zapraszam  więc na zwięzłe podsumowanie!

Co się działo w 2016 roku? 


1. Przede wszystkim blog przeszedł wielką metamorfozę, co dało mi nowy zapał do pisania i pracy! Zmiany na blogu powstały dzięki pracy dwóch godnych polecenia dziewczyn. Eligrafia zajęła się identyfikacją wizualną, w tym nowym logo, natomiast nowym szablonem to efekt pracy Karografia.2. Opublikowałam dla Was aż 92 wpisy (co daje podobny wynik, w porównaniu do poprzedniego roku), wśród których najbardziej popularnymi wpisami były:


3. A teraz szybki przegląd statystyk. W ciągu 2016 r. bloga odwiedziło prawie 90 tys. unikalnych użytkowników, czyli aż o kilka tysięcy więcej niż w roku wcześniejszym. 4. Założyłam blogowego Instagrama, na którego przy okazji Was zapraszam (KLIK).5. Uczestniczyłam w wyjątkowym, blogowym spotkaniu roku - Mam Blogerek Fanaberie (relacja TUTAJ i TUTAJ)


6. Zrobiłam cykl wpisów #MamaWracaDoPracy, które cieszyły się sporą popularnością.A jakie plany na 2017 rok?


Przyznam, że nie mam jeszcze konkretnych, sprecyzowanych planów na nowy rok. Chciałabym przede wszystkim nauczyć się żyć wolniej i efektywniej odpoczywać, a przy okazji jak najlepiej godzić czas dla rodziny, pracę zawodową i blogowanie.


A u Was jakie plany na nowy 2017 rok?

3 komentarze:

 1. ja najbardziej lubilam twoje posty odnosnie roslin:) ale kazdy ma inne zainteresowania w danej chwili wiadomo

  OdpowiedzUsuń
 2. No chyba na Twojego insta jeszcze nie trafilam co oczywiście nadrobię :)
  Życze cudownego kolejnego roku!
  PS staty masz obłędne i zazdroszczę :) a Eli również polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Wspaniałe blogowe wyniki :) Oby ten rok był dla Ciebie jeszcze lepszy od poprzedniego :)

  OdpowiedzUsuń

Ja już pokazałam i napisałam. Teraz Twoja kolej - skomentuj proszę i zostaw po sobie ślad :)

Copyright © 2016 MAŁA RZECZ A CIESZY , Blogger